Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sierpowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 24 marca 2014 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w związku ze zmianą odpłatności za pobyt w DPS (zwiększona odpłatność) należy zmienić decyzję, jeśli zmianie nie uległy dochody klienta?

Wnioskodawca czyli DPS - wystąpił z wnioskiem "o przeliczenie dochodu i wydanie decyzji o odpłatności za pobyt w DPS". Została wydana decyzja zmieniająca w części dotyczącej odpłatności za pobyt w uzasadnieniu nie uwzględniając art. 106 ust. 1 pkt 3b.

Czy należy uwzględnić ten przepis i nie zmieniać decyzji?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację