Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Tomczyk Aleksandra
Odpowiedzi udzielono: 15 maja 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w związku realizacją projektu grantowego pn. zdalna szkoła (POPC na lata 2014-2020) i złożeniem wniosku o użyczenie komputera oprócz klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych należy pobrać zgodę od rodzica na przetwarzanie danych dziecka w związku z uczestnictwem w tym projekcie? Czy może należy oprzeć przetwarzanie danych na umowie użyczenia sprzętu i postawą będzie tu art. 6 ust. 1 lit. b RODO?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?