Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 10 grudnia 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zamawiający planuje podpisanie umowy, której przedmiotem będzie świadczenie usług ochrony w 2018 r. Szacowana wartość tego zamówienia to 90.000 zł netto. Taka kwota, zgodnie z regulacjami wewnętrznymi zamawiającego, wymaga przeprowadzenia zapytania ofertowego.

Czy określając warunki udziału, należy stawiać wykonawcom wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Stroną umowy będzie firma i to ona musi spełniać wymagania z art. 22 Kodeksu pracy.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?