Czy w zakresie usług opiekuńczych mieści się utrzymanie porządku i czystości?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sierpowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 19 maja 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy usługi opiekuńcze, o których mowa w art. 50 u.p.s., obejmują takie czynności, jak sprzątanie i mycie okien?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access