Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Osuch-Chacińska Lucyna
Odpowiedzi udzielono: 14 września 2016 r.

PYTANIE

Inwestor zamierza przełożyć potok, który od wielu lat jest skanalizowany na odcinku kilku kilometrów na terenie miasta.

Czy w opisanej sytuacji należy ustalić linię brzegu, zgodnie z art. 15 ust. 9 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne - dalej pr. wod.? Kiedy ustalenie linii brzegu jest konieczne, zgodnie z art. 15 ust. 9 pr. wod.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?