Czy w umowie na świadczenie usług społecznych zawieranej na okres dłuższy niż 12 miesięcy należy zamieszczać postanowienia... - OpenLEX

Czy w umowie na świadczenie usług społecznych zawieranej na okres dłuższy niż 12 miesięcy należy zamieszczać postanowienia odnoszące się do ewentualnych podwykonawców?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Banasik Paweł
Odpowiedzi udzielono: 30 kwietnia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w postępowaniu w progach krajowych prowadzonym jako usługi społeczne, o których mowa w art. 359 pkt 2 nowego PZP, przy umowie zawartej na okres dłuższy niż 12 miesięcy, zamawiający w przyszłej umowie musi ująć postanowienia odnoszące się do ewentualnych podwykonawców, w szczególności te wynikające z art. 436 pkt 4 lit. a nowego PZP lub art. 439 ust. 5 nowego PZP?

Na etapie postępowania postawione jest jedynie żądanie wskazania podwykonawców i zakresu wykonywania przez nich usługi (jeśli oczywiście są znani).

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX