Czy w umowach zawieranych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych trzeba przewidywać zmiany wynikające z art. 15r... - OpenLEX

Czy w umowach zawieranych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych trzeba przewidywać zmiany wynikające z art. 15r u.z.p.z.c.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Falkowska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 27 maja 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w umowach zawieranych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych trzeba przewidywać zmiany wynikające z art. 15r u.z.p.z.c.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX