Czy w sytuacji kiedy niepubliczna szkoła policealna rozliczy dotację po terminie należy obliczyć odsetki? - OpenLEX

Czy w sytuacji kiedy niepubliczna szkoła policealna rozliczy dotację po terminie należy obliczyć odsetki?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 7 marca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Niepubliczna szkoła policealna pobierała dotację z art. 26 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych w 2021 r. Złożyła rozliczenie dotacji po terminie 31.01.2022 r. czy w związku z tym należy obliczyć odsetki w związku z rozliczeniem dotacji po terminie?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX