Czy w przypadku zmiany stawki podatku VAT zamawiający musi umieścić ogłoszenie o tej zmianie w BZP? - OpenLEX

Czy w przypadku zmiany stawki podatku VAT zamawiający musi umieścić ogłoszenie o tej zmianie w BZP?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Bereszko Wojciech
Odpowiedzi udzielono: 4 listopada 2016 r.

PYTANIE

Czy zmiana umowy dokonana zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt 1 p.z.p. np. zmiana stawki podatku VAT wymaga ogłoszenia o zmianie umowy w BZP?

Art. 144 ust. 1c p.z.p., który nakazuje zamieścić w BZP ogłoszenie o zmianie umowy w przypadkach wymienionych w art. 144 ust. 1 pkt 2 i 3 p.z.p.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?