Czy w przypadku zawarcia umowy z Agencją Pracy Tymczasowej, zamawiający jest zwolniony z obowiązku stosowania przepisów PZP? - OpenLEX

Czy w przypadku zawarcia umowy z Agencją Pracy Tymczasowej, zamawiający jest zwolniony z obowiązku stosowania przepisów PZP?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Walkowiak Ewa
Odpowiedzi udzielono: 16 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zawarcie umowy na świadczenie usług z agencją pracy tymczasowej polegających na kierowaniu do pracy osób niebędących pracownikami zamawiającego jest zwolnione z obowiązku stosowania prawa zamówień publicznych na podstawie art. 11 ust. 2 pkt p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX