Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Tomaszewska Barbara
Odpowiedzi udzielono: 21 października 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Pracownikowi w tytule wykonawczym zajęcia komorniczego ma przywołany art. 881 i kolejne kpc.

Czy należy potrącić zapomogę losową?

Czy w przypadku niepowołania się na art. 895 i kolejne, ta zapomoga jest wolna od zajęcia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?