Czy w przypadku wstrzymania wypłat z rachunku ROR na podstawie art. 43 ustawy o kredycie konsumenckim obowiązuje 2-miesięczny... - OpenLEX

Czy w przypadku wstrzymania wypłat z rachunku ROR na podstawie art. 43 ustawy o kredycie konsumenckim obowiązuje 2-miesięczny termin wypowiedzenia zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, czy 30-dniowy termin wypowiedzenia zgodnie z Prawem bankowym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Rogoń Dominika
Odpowiedzi udzielono: 12 czerwca 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku wstrzymania wypłat z rachunku ROR na podstawie art. 43 ustawy o kredycie konsumenckim (po zmianach 22.07.2017 r.) obowiązuje 2-miesięczny termin wypowiedzenie zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, czy 30-dniowy termin wypowiedzenia zgodnie z Prawem bankowym? Czy może jakiś inny termin?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX