Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Culepa Michał
Odpowiedzi udzielono: 7 lipca 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Pracownik był zatrudniony w drodze naboru na stanowisko urzędnicze z dniem 4 maja 2015 r., ale z dniem 16 czerwca 2015 r. na mocy art. 22 ustawy o pracownikach samorządowych został przeniesiony do pracy w innej jednostce.

Czy informacja o naborze na tablicy informacyjnej w jednostce ma być 3 miesiące, czy jeżeli jest unieważnienie naboru, to też ma być taka informacja 3 miesiące?

Pracownik będzie u zatrudniony z dniem 1 lipca 2015 r. wcześniej pracował na umowę o pracę na czas nieokreślony, ale nie odbywał służby przygotowawczej, pracował wcześniej w jednostce budżetowej od 2007 do 2013, a potem w Urzędzie Miejskim do nadal, o których mowa w art. 2 u.o.p.s..

Czy teraz ma odbyć służbę przygotowawczej w obecnej jednostce samorządowej?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?