Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 11 września 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku realizowania czynności związanych z otrzymaniem stypendium burmistrza, administrator danych powinien uzyskać zgody na przetwarzanie danych osobowych? Czy przesłanką legalności przetwarzania tych danych jest art. 6, ust. 1, lit. a? Jeżeli tak, to jak zrealizować w takim przypadku prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, jeżeli świadczenie zostanie przyznane?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację