Czy w przypadku pozwolenia na budowę wieży antenowej radioliniowej organ umieszcza na BIP zawiadomienie o wszczęciu postępowania? - OpenLEX

Czy w przypadku pozwolenia na budowę wieży antenowej radioliniowej organ umieszcza na BIP zawiadomienie o wszczęciu postępowania?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bursztynowicz Michał
Odpowiedzi udzielono: 1 maja 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku pozwolenia na budowę wieży antenowej radioliniowej organ umieszcza na BIP zawiadomienie o wszczęciu postępowania zgodnie z art. 34a ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2019 r. poz. 1186) – dalej pr. bud.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX