Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Osuch-Chacińska Lucyna
Odpowiedzi udzielono: 28 sierpnia 2015 r.

PYTANIE

Co należy rozumieć przez pojęcie "schemat ewidencyjny urządzeń wodnych"?

Czy w przypadku budowy pomostu można odstąpić od przedkładania tego schematu, w myśl art. 132 ust. 9 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne - dalej pr. wod.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację