Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kurowska Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 4 listopada 2016 r.

PYTANIE

Czy w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej drogi należy żądać zatrudnienia na umowę o pracę?

Czy to zamawiający ma zdecydować, czy na tę usługę składają się jakieś czynności, które mogą być wykonywane w sposób określony w art. 22 k.p. czy też decyzja ta leży po stronie wykonawcy?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?