Czy w przetargu na usługę ubezpieczenia osób należy wymagać zatrudnienia na etat? - OpenLEX

Czy w przetargu na usługę ubezpieczenia osób należy wymagać zatrudnienia na etat?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 4 lipca 2017 r.

PYTANIE

Czy zamawiający powinien określić w opisie przedmiotu zamówienia wymagania określone w art. 29 ust. 3a p.z.p. w przypadku zamówień, których przedmiot stanowi usługa ubezpieczenia osób?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX