Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Szczęsny Daniel
Odpowiedzi udzielono: 10 lipca 2017 r.

PYTANIE

Czy zamawiający może zastosować art. 91 ust. 2a p.z.p. na udzielenie zamówienia na zaciągnięcie kredytu? W opisie przedmiotu zamówienia zawarto wszelkie koszty jakie poniesie zamawiający w trakcie realizacji usługi. Czy usługa ta ma ustalone standardy jakościowe, a jeżeli tak, to co zamawiający powinien zawrzeć w opisie przedmiotu zamówienia aby zastosować art. 91 ust. 2a p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?