Czy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego możliwe jest "samodzielne" uzupełnienie dokumentów, oświadczeń przez... - OpenLEX

Czy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego możliwe jest "samodzielne" uzupełnienie dokumentów, oświadczeń przez wykonawców?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 27 lipca 2016 r.
Autor odpowiedzi: Machulak Grzegorz
Odpowiedzi udzielono: 12 lipca 2012 r.

PYTANIE

Czy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego możliwe jest "samodzielne" uzupełnienie dokumentów, oświadczeń przez wykonawców, bez uprzedniego wezwania w trybie art. 26 ust.3 przez Zamawiającego?

Czy w sytuacji "samodzielnego" uzupełnienia automatycznie zostaje wyczerpana przesłanka jednokrotnego wezwania z art. 26 ust. 3, czy też Zamawiający może wezwać do uzupełnienia tego samego dokumentu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?