Czy w postępowaniu, którego celem jest zawarcie umowy ramowej, zamawiający jest związany terminami określonymi w art. 94 ust. 1... - OpenLEX

Czy w postępowaniu, którego celem jest zawarcie umowy ramowej, zamawiający jest związany terminami określonymi w art. 94 ust. 1 p.z.p.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Andała-Sępkowska Justyna
Odpowiedzi udzielono: 8 kwietnia 2016 r.

PYTANIE

Czy w postępowaniu, którego celem jest zawarcie umowy ramowej, zamawiający jest związany terminami określonymi w art. 94 ust. 1 p.z.p., skoro w treści przywołanego przepisu mowa jest o umowie ws. zamówienia publicznego, a nie w sprawie umowy ramowej?

Jeżeli w postępowaniu, którego celem jest zawarcie umowy ramowej nie jest konieczne zachowanie terminów wynikających z art. 94 ust. 1 p.z.p., to w jaki sposób należy rozumieć zapisy art. 183 ust. 1 p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?