Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 22 listopada 2019 r.
Autor odpowiedzi: Osuch-Chacińska Lucyna
Odpowiedzi udzielono: 4 września 2018 r.

PYTANIE

Czy w operacie wodnoprawnym na odprowadzanie wód opadowych do ziemi lub do urządzenia wodnego należy określać wielkość przepływu nienaruszalnego i wielkość średniego niskiego przepływu z wielolecia (SNQ)?

Czy takie korzystanie z wód wymaga zawarcia w operacie wodnoprawnym informacji wynikających z art. 409 ust. 6 ustawy z 20.07.2017 r. Prawo wodne?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?