Czy w okresie wypowiedzenia można rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia art. 53 k.p.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Drzewiecka Ewa
Odpowiedzi udzielono: 8 listopada 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w czasie biegu wypowiedzenia zmieniającego (na skutek wypowiedzianego zakładowego układu zbiorowego pracy) można rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia art. 53 k.p.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access