Czy w okresie epidemii COVID-19 można przyznać zasiłek stały w formie świadczenia niepieniężnego z uwagi na marnotrawienie przez stronę zgodnie z art. 11 u.p.s.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Bochenek Michał
Odpowiedzi udzielono: 5 czerwca 2020 r.

PYTANIE

Z przyczyn związanych z przeciwdziałaniem COVID-19, art. 15 ust. 2, z urzędu będzie przedłużony zasiłek stały.

Czy w takim przypadku, można ograniczyć wysokość zasiłku stałego z uwagi na marnotrawienie przez stronę zgodnie z art. 11 u.p.s.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access