Czy w czasie pandemii koronawirusa możliwe jest przedłużenie stanowiska dyrektora jednostki systemu oświaty na okres krótszy... - OpenLEX

Czy w czasie pandemii koronawirusa możliwe jest przedłużenie stanowiska dyrektora jednostki systemu oświaty na okres krótszy niż 5 lat szkolnych bez wskazania uzasadnienia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lisowski Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 3 kwietnia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z 03.02.2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 242), jak i zmieniające z 23.03.2021 r., § 11ha pkt.1 ppkt 1 dopuszcza przedłużenie stanowiska dyrektora jednostki systemu oświaty na okres krótszy niż 5 lat szkolnych bez wskazania uzasadnienia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX