Czy w celu szacowania wartości zamówienia, zamawiający może wysłać zapytanie ofertowe do wykonawców, którzy złożyli oferty w poprzednich postępowaniach?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Mikulska-Nawacka Marta
Odpowiedzi udzielono: 19 września 2017 r.

PYTANIE

Czy zamawiający może w celu oszacowania przedmiotu zamówienia jakim jest dostawa sprzętu komputerowego, wysłać zapytanie ofertowe w celu oszacowania przedmiotu zamówienia przez wykonawców, którzy złożyli oferty we wcześniejszych postępowaniach? Jak się to ma do art. 24 ust. 1 pkt 19 p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access