Czy w art. 8 pkt 2 ustawy o zmianie ustawy o odpadach chodzi o 1 rok od wejścia w życie przepisów czy rok od momentu... - OpenLEX

Czy w art. 8 pkt 2 ustawy o zmianie ustawy o odpadach chodzi o 1 rok od wejścia w życie przepisów czy rok od momentu rozpoczęcia magazynowania?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 5 września 2019 r.
Autor odpowiedzi: Nieć Anna
Odpowiedzi udzielono: 27 września 2018 r.

PYTANIE

W związku z ustawą z 20.07.2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw i zmianami wprowadzonymi do okresu magazynowania odpadów uprzejmie proszę o interpretację art. 8 pkt 2 dotyczącego przepisów przejściowych.

Jak liczyć?

Czy chodzi o 1 rok od września – wejścia w życie przepisów czy rok od momentu rozpoczęcia magazynowania?

Na przykład dla odpadów gdzie rozpoczęcie magazynowania jest maj 2018 - będzie to maj 2019 czy wrzesień 2019?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?