Czy w art. 114 ust. 4 ustawy o działalności leczniczej, w pozycji oznaczonej symbolem "a0" lub "b0" mieści się dotacja Ministra... - OpenLEX

Czy w art. 114 ust. 4 ustawy o działalności leczniczej, w pozycji oznaczonej symbolem "a0" lub "b0" mieści się dotacja Ministra Zdrowia na rezydentów i stażystów?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sieńko Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 8 listopada 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w art. 114 ust. 4 ustawy o działalności leczniczej, w pozycji oznaczonej symbolem "a0" lub "b0" mieści się dotacja Ministra Zdrowia na rezydentów i stażystów?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?