Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gąsiorek Piotr
Odpowiedzi udzielono: 9 kwietnia 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Dyrektor szkoły jest w trakcie przygotowywania arkusza organizacyjnego. W jednostce część nauczycieli jest zatrudniona na czas określony do 31 sierpnia 2020 r.

Czy takich nauczycieli należy uwzględnić w arkuszu? Czy wszystkie te godziny wykazać jako wolny wakat i zgodnie z art. 224 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo Oświatowe (Dz. U. 2017. Poz. 60) poinformować kuratora oświaty o wolnych stanowiskach pracy dla nauczycieli?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?