Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Jerzy Janusz
Odpowiedzi udzielono: 15 lutego 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy czynność usunięcia suchych drzew (wyschłych na skutek podtopienia w wyniku działalności bobrów) z lasu niestanowiącego własności Skarbu Państwa, dla którego obowiązuje UPUL, mieści się w obowiązkach wynikających z art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach - dalej u.l.?

Czy suche drewno pozyskane w ramach zabiegów pielęgnacyjnych wynikających z art. 13 ust. 1 u.l. w ilości większej niż przewidziana do pozyskania w UPUL powinno być ocechowane?

Czy w opisanym przypadku należy wystawić świadectwo legalności?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację