Czy ustawa o wspieraniu usług i sieci telekomunikacyjnych umożliwia na podstawie umowy cywilno-prawnej dokonania jednostronnie... - OpenLEX

Czy ustawa o wspieraniu usług i sieci telekomunikacyjnych umożliwia na podstawie umowy cywilno-prawnej dokonania jednostronnie przez operatora wpisu do księgi wieczystej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Król Arkadiusz
Odpowiedzi udzielono: 24 maja 2013 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy ustawa o wspieraniu usług i sieci telekomunikacyjnych w art.33 ust. 3 umożliwia na podstawie umowy cywilno-prawnej dokonania jednostronnie przez operatora wpisu do księgi wieczystej? czy tez dla tej umowy wymagana jest forma aktu notarialnego?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX