Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sieńko Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 31 maja 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy usługa sanitariusza szpitalnego/opiekuna medycznego jest świadczeniem zdrowotnym?

Czy umowa z sanitariuszem szpitalnym/opiekunem medycznym w SP ZOZ-ie powinna zostać zawarta w trybie konkursu na świadczenia zdrowotne zgodnie z art. 26 ustawy o działalności leczniczej?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację