Czy usługa pośrednictwa w odzyskaniu VAT z zagranicy stanowi usługę zwolnioną z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 40? - OpenLEX

Czy usługa pośrednictwa w odzyskaniu VAT z zagranicy stanowi usługę zwolnioną z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 40?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 22 lipca 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy usługa pośrednictwa w odzyskaniu VAT z zagranicy stanowi usługę zwolnioną z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 40?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX