Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kałużna Milena
Odpowiedzi udzielono: 13 grudnia 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zamawiający sektorowy zamierza przeprowadzić postępowanie na usługi społeczne - usługi ochroniarskie na budynki biurowe.

Czy w tym wypadku zastosowanie ma art. 138g ust. 1 pkt 1 p.z.p., czy art. 138g ust. 1 pkt 2 p.z.p.?

Wątpliwości wynikają z tego, że definicje zawarte w art. 132 ust. 1 pkt 3-4 p.z.p. mówią o "tworzeniu sieci lub kierowaniu takimi sieciami"- usługa ochrony może nie wypełniać powyższej definicji.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?