Czy umowa na dofinansowanie inwestycji z określoną datą jej wykonania, uzasadnia określenie terminu wykonania umowy o... - OpenLEX

Czy umowa na dofinansowanie inwestycji z określoną datą jej wykonania, uzasadnia określenie terminu wykonania umowy o udzielenie zamówienia publicznego za pomocą daty?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Banasik Paweł
Odpowiedzi udzielono: 26 kwietnia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zamawiający pod rządami nowego PZP może wskazać termin zakończenia roboty budowlanej datą?

Zamawiający ma podpisaną umowę na dofinansowanie inwestycji, którą musi wykonać do określonej daty.

Czy umowa o dofinansowanie z konkretną datą zakończenia jest obiektywną przyczyną z art. 436 pkt 1 nowego PZP?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?