Czy udzielanie licencji na korzystanie ze znaku towarowego, która mieści się w przedmiocie działalności spółki opodatkowane... - OpenLEX

Czy udzielanie licencji na korzystanie ze znaku towarowego, która mieści się w przedmiocie działalności spółki opodatkowane jest 8% stawką VAT zgodnie z art. 8 ust. 1 u.p.t.u. i załącznikiem nr 3 poz. 181?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 marca 2013 r.
Autor odpowiedzi: Zaniewicz Edyta
Odpowiedzi udzielono: 14 maja 2012 r.

PYTANIE

Czy udzielanie licencji na korzystanie ze znaku towarowego, która mieści się w przedmiocie działalności spółki opodatkowane jest 8% stawką VAT zgodnie z art. 8 ust. 1 u.p.t.u. i załącznikiem nr 3 poz. 181?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?