Czy szkolenie okresowe pracownika służby bezpieczeństwa i higieny pracy może zostać przeprowadzone w formie samokształcenia... - OpenLEX

Czy szkolenie okresowe pracownika służby bezpieczeństwa i higieny pracy może zostać przeprowadzone w formie samokształcenia kierowanego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 27 czerwca 2019 r.
Autor odpowiedzi: Ambroziewicz Maciej
Odpowiedzi udzielono: 8 lutego 2011 r.

PYTANIE

Czy pracownik służby bhp może odbyć okresowe szkolenie w formie samokształcenia kierowanego w myśl § 1a pkt 5 rozporządzenie w sprawie szkolenia w dziedzinie bhp?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?