Czy szkoła - samorządowa jednostka budżetowa musi zamykać z dniem 31 grudnia 2010 r. wydzielony rachunek bankowy dla dochodów... - OpenLEX

Czy szkoła - samorządowa jednostka budżetowa musi zamykać z dniem 31 grudnia 2010 r. wydzielony rachunek bankowy dla dochodów własnych i otwierać nowy rachunek bankowy z dniem 1 stycznia 2011 r.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 sierpnia 2019 r.
Autor odpowiedzi: Ostapowicz Ewa
Odpowiedzi udzielono: 14 grudnia 2010 r.

PYTANIE

Czy szkoła - samorządowa jednostka budżetowa musi zamykać z dniem 31 grudnia 2010 r. wydzielony rachunek bankowy dla dochodów własnych i otwierać nowy rachunek bankowy z dniem 1 stycznia 2011 r., (art. 223 nowej ustawy o finansach publicznych)

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?