Czy straży miejskiej można udzielić informacji objętych tajemnicą skarbową? - OpenLEX

Czy straży miejskiej można udzielić informacji objętych tajemnicą skarbową?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bartosiewicz Adam
Odpowiedzi udzielono: 24 lipca 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy organ podatkowy może udzielać informacji objętych tajemnicą skarbową straży miejskiej?

Czy na podstawie art. 82b lub art. 298 o.p. podatkowej można udzielać straży miejskiej takich informacji, czy też z uwagi na brak wskazania straży miejskiej w art. 298 o.p. należy uznać, że straży miejskiej nie można udostępniać tego rodzaju informacji?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX