Czy starosta powinien zapewnić nieodpłatny dostęp do materiałów zasobu geodezyjnego Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego? - OpenLEX

Nowość Czy starosta powinien zapewnić nieodpłatny dostęp do materiałów zasobu geodezyjnego Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gawroński Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 20 stycznia 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy starosta powinien zapewnić nieodpłatny dostęp do materiałów zasobu geodezyjnego Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego w ramach przepisu art. 2 ust. 4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX