Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 grudnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Makowski Marcin
Odpowiedzi udzielono: 25 marca 2013 r.

PYTANIE

Czy stacje zlewne ścieków komunalnych stanowią przedsięwzięcia mogące znacząco oddziaływać na środowisko w rozumieniu§ 3 ust. 1 pkt 77 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz. U. Nr 213, poz. 1397) - dalej r.p.z.o.ś.?

Czy realizacja tego przedsięwzięcia na terenie istniejącej oczyszczalni ścieków komunalnych może być kwalifikowana jako inwestycja wymieniona w § 3 ust. 2 pkt 2 r.p.z.o.ś.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację