Czy sprzedaż sprzętu elektronicznego oraz usługi informatyczne są zwolnione z obowiązku rejestracji sprzedaży za pomocą kas rejestrujących do wysokości 20 000 zł w roku obrotowym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 2 sierpnia 2017 r.

PYTANIE

Czy sprzedaż sprzętu elektronicznego (tj. laptopy, monitory do komputerów, kamery cyfrowe) oraz usługi informatyczne na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej są zwolnione na podstawie § 2 i § 3 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z 16.12.2016 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących z obowiązku rejestracji sprzedaży za pomocą kas rejestrujących do wysokości 20 000 zł w roku obrotowym?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access