Czy sprzedaż samochodu kupionego w Niemczech w procedurze marży należy opodatkować VAT?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Klimek Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 23 maja 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Kupiliśmy samochód w Niemczech. Zakup był bez VAT (§ 25a UStG).

Czy sprzedaż w Polsce należy opodatkować VAT?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access