Czy samowolne wyjście pracownika poza teren zakładu pracy jest wystarczającą podstawą do zwolnienia z art. 52 k.p.? - OpenLEX

Czy samowolne wyjście pracownika poza teren zakładu pracy jest wystarczającą podstawą do zwolnienia z art. 52 k.p.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Szymański Kamil
Odpowiedzi udzielono: 19 kwietnia 2011 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy samowolne wyjście pracownika poza teren zakładu pracy (wyjście np. w celu załatwiania spraw osobistych, lub na zakupy do miasta), aroganckie odnoszenie się do pracodawcy, gdy pyta dlaczego opuścił zakład pracy bez uzgodnienia z nim jest wystarczającą podstawą do zwolnienia z art. 52 k.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?