Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 8 maja 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Samorządowy zakład budżetowy miasta zatrudnia 35 pracowników. Tworzy ZFŚS, z którego wypłacane jest świadczenie tzw. "wczasy pod gruszą".

Czy samorządowy zakład budżetowy miasta zobowiązany jest do wypłaty wynagrodzenia urlopowego, zgodnie z art. 172 k.p.?

Czy jeżeli pracownik będąc na urlopie nie wykonuje pracy w porze nocnej, należy liczyć wynagrodzenie zgodnie z art. 172 k.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację