Czy ryczałt wypłacany komendantowi OSP korzysta ze zwolnienia od podatku dochodowego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Geliński Piotr
Odpowiedzi udzielono: 22 lutego 2013 r.

PYTANIE

Czy ryczałt komendanta gminnego OSP korzysta ze zwolnienia od podatku na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 17 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access