Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Barszczewska Bożena
Odpowiedzi udzielono: 26 listopada 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach obowiązuje również w przedszkolach? Jeśli tak to w jaki sposób przepis § 2a, który będzie obowiązywał od 29 listopada powinien być realizowany? Wyjścia są w trakcie zajęć, nie ma zatem zbiórki.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?