Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Andrzejowicz Marcin
Odpowiedzi udzielono: 28 lutego 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jaką stawkę zastosować refakturując koszty noclegu pracowników?

Kupujemy usługi od podatników zw. z art. 113 ustawy z 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2020 r. poz. 106) noclegu wszystkich pracowników na budowie. Zgodnie z umową pomiędzy naszą firmą, a firmami podwykonawczymi fakturujemy te usługi ze stawką ZW.

Uważamy ze to błąd, czy można zrobić fakturę VAT marża?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?