Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 października 2019 r.
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 17 stycznia 2017 r.

PYTANIE

Czy realizacja zamówienia Komendy Portu Wojennego na sprzedaż materiałów niezbędnych do remontu statku marynarki wojennej (PKWiU 30.11.10.0) mieści się w pojęciu "zaopatrzenia statków"?

Czy będzie można skorzystać z preferencyjnej stawki 0%, o której mowa w art. 83 ust. 1 pkt 10 lit. c ustawy o VAT?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?