Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kucharski Dominik
Odpowiedzi udzielono: 1 kwietnia 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy rada powiatu może powierzyć obsługę finansową szkoły innej szkole, nie powołując centrum usług wspólnych, nie zmieniając nic w organizacji szkoły, która obsługę miałaby prowadzić? Uchwała rady mówi tylko o tym, że od danego dnia obowiązki w zakresie obsługi finansowo-księgowej szkoły X prowadzi szkoła Y powołując się na zapisy art. 6a pkt 1 i 6 b ust 1.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację